Sztukateria - Styro

Wybierając dekoracje wnętrza, kieruj się harmonią i porządkiem. Wybierz dekory, które nie tylko podkreślą jakość wnętrz, ale również staną się oryginalną dekoracją.

Styropianowe listwy

Styropianowe listwy

Jednym z elementów, które należy wykorzystać w aranżacji pomieszczeń, jest styropianowa listwa. Jej opływowy kształt, idealnie dopasuje się do każdego wnętrza. Delikatne zdobienie, jakie można uzyskać z jej pomocą, sprawią, że pomieszczenia staną się optycznie większe, ale i pięknie udekorowane.Styropianowa listwa jest dekorem, który może znaleźć się w każdym wnętrzu, bez znaczenia, jaką ma wielkość. Zastosuj ją pomiędzy ścianą a sufitem, i zobacz w jak oryginalny sposób, ożywi Twoje pomieszczenie.

Warto wziąć pod uwagę, że jest to produkt ekologiczny, który nie zagraża środowisku. Jeżeli chcesz go wykorzystać w swoich pomieszczeniach, powinieneś w pierwszej kolejności zapoznać się z inspiracjami, jakie przygotowaliśmy!

Styropianowa listwa i kolorowa ścianaStyropianowe listwy

Choć przyjęło się, że styropianowa listwa jest zamontowana tylko w pomieszczeniach i białym kolorze ścian, warto, jest ją również zastosować w połączeniu z mieszanką kolorów! Propozycją dla odważnych osób, jest połączenie listwy na przykład z pastelowym różem czy ciemnym kobaltem. Wymienione kolory, idealnie uwypuklą biel listew i sprawią, że będą się one wyróżniać na tle innych dekorów w pomieszczeniach.

Oczywiście, to Wy samodzielnie wybieracie kolor ścian oraz kolor listew. To przykładowe propozycję, które w każdym pomieszczeniu sprawdzą się w doskonały sposób.

Sztukateria i kolory sufit

Coraz częściej mamy do czynienia z kolorowymi sufitami, które tworzą pełnie ze ścianami. Świetnym rozwiązaniem, okaże się przełamanie tej stylistyki styropianowymi listwami. Umieszczone w kącikach ściany, sprawią, że wnętrze stanie się nie tylko eleganckie, ale i oryginalne.

Więcej informacji

Dowiedz się więcej o ...

    © Copyright 2025