Sztukateria - Styro

Wybierając dekoracje wnętrza, kieruj się harmonią i porządkiem. Wybierz dekory, które nie tylko podkreślą jakość wnętrz, ale również staną się oryginalną dekoracją.

Styropianowe listwy

Maskownica karnisza

Obecnie, trendy wnętrzarskie w wielu magazynach, prezentują dość proste aranżacje wnętrz jednak o ekskluzywnych cechach. Możemy do nich zaliczyć maskownice karnisza, która nadaje pomieszczeniom wykwintnego charakteru, przenosząc do elitarnych nowojorskich loftów. Brzydki, stary karnisz, nie musi być powodem do kupna nowego. Można go zakryć maskownicą karnisza i sprawić, że pomieszczenia nabiorą oryginalnego charakteru. Nie musisz wydawać kroci na kupno nowych karniszy czy szyn jeżeli chcesz, aby Twoje wnętrze było idealne.

Tworząc produkty takie jak maskownica, staraliśmy się stworzyć produkt, który w tani sposób, podkreśli jakość we wnętrzach. Jeżeli szukasz pomysłu, który można wykorzystać na wiele sposób i to z innymi elementami sztukateryjnymi, wybierz właśnie maskownicę! 

Maskownica karnisza i taśma LEDMaskownica karnisza

Świetnym rozwiązaniem w naszych produktach jest możliwość zainstalowania w nich taśm LED. Dodatkowe źródło światła, może stać się najlepszą propozycją dla każdego pomieszczenia. Tylko od was zależy to, gdzie je zamontujecie.  Szukając pomysłu na aranżacje wnętrza, warto pokusić się na wykorzystanie w nim maskownicy karnisza. Tylko w ten sposób Twoje pomieszczenia nabiorą oryginalnego charakteru.

Szyny z oświetleniem

Jeżeli w swoich pomieszczeniach, posiadasz szyny, warto, jest je dopełnić, nie tylko pięknymi zasłonami, ale również taśmami LED. Maskownice posiadające takie taśmy, mogą przynieść pomieszczeniom doskonałego wyglądu!

Więcej informacji

Dowiedz się więcej o ...

    © Copyright 2025