Sztukateria - Styro

Wybierając dekoracje wnętrza, kieruj się harmonią i porządkiem. Wybierz dekory, które nie tylko podkreślą jakość wnętrz, ale również staną się oryginalną dekoracją.

Styropianowe listwy

Listwy styropianowe sufitowe

Listwy styropianowe sufitowe, to jeden z produktów, który ma na tyle uniwersalne zastosowanie, że można je zainstalować w każdym stylu. Nie ma znaczenia, czy pomieszczenia są starodawne, czy nowoczesne. Tak szerokie zastosowanie, można zawdzięczać koloru, w jakim powstały - białym. Wykorzystanie listew styropianowych sufitowych, doprowadziło do stworzenia różnorodnych propozycji ściennych. Już nie tylko można je montować pomiędzy ścianą a sufitem, ale także na samej ścianie, tworząc piękne konstrukcje ścienne. Nie ma znaczenia, jak wykorzystacie listwy. Każdy sposób okaże się dobry, jeżeli tylko zachowanie przy tym umiar.

Pomimo tego, że są to delikatne dekory, to można jednak z nimi przesadzić. Sprawdź  najnowsze rozwiązania we wnętrzach poniżej.

Listwy sufitowe a czerń na ścianachListwy styropianowe sufitowe

Obecnie, trendy wnętrzarskie oczekują dość dużej odwagi. Jednym z przykładów, jest pomalowanie ściany na czarny kolor.  To opcja, która kusi wiele osób, ale dość mało się na nią decyduje. Czarne ściany kojarzą się ze smutkiem, jednak jeżeli zastosujecie na nich żółte dekoracje, takie jak obrazy czy zdjęcia, odmienicie całkowicie ich wygląd. Zakańczając ścianę listwą styropianową sufitową, macie pewność, że kolor czarny będzie z nimi idealnie współgrał.

Przełam bariery we wnętrzach

To jedno z najważniejszych zasad! Nie wybieraj tego co modne, tylko to, co inne, różniące się od wszystkiego! Pokaż siebie we wnętrzach!

Szukając nieoczywistego rozwiązania, warto pokusić się o wykorzystanie na ścianach koloru czarnego i cieszyć się niepowtarzalnym wzornictwem!

Więcej informacji

Dowiedz się więcej o ...

    © Copyright 2025