Sztukateria - Styro

Wybierając dekoracje wnętrza, kieruj się harmonią i porządkiem. Wybierz dekory, które nie tylko podkreślą jakość wnętrz, ale również staną się oryginalną dekoracją.

Styropianowe listwy

Listwy karniszowe

Kolejnym przykładem, który warto zastosować we wnętrzach są listwy karniszowe. Ich różnorodna gama modeli, doprowadziła do stworzenia unikatowych rozwiązań, którymi można się pochwalić we wnętrzach. Wybierając sztukaterie, stawiacie na jakość. Dlatego nie należy czekać z podjęciem decyzji i wybrać produkt, który zawsze dopasuje się do każdego pomieszczenia.

Listwy karniszowe kojarzą się z białymi oblamówkami, które pod wpływem czasu, mogą ulec zniszczeniu. Jest to mylne określenie, ze względu na to, że dzisiejsza technologia, doprowadziła do stworzenia, dość mocnych konstrukcji, które nie ulegną zniszczeniu pod wpływem warunków wewnętrznych.

Listwy karniszowe - MontażListwy karniszowe

Montaż listew karniszowych przebiega dość szybko. Należy wykorzystać do tego podstawowe narzędzia, które każdy ma w zasięgu ręki. Nie musisz zamawiać do tego ekipy remontowej. Instalacje przeprowadzisz samodzielnie bez żadnego problemu. Oczywiście przyda Ci się ktoś, kto pomoże przytrzymać z jednej strony sztukaterię, tak by łatwiej było ją zamontować.

Trudnością może okazać się tylko praca na wysokości. Jeżeli więc nie boicie się pracować na drabinie, montaż listew nie przyniesie wam żadnych problemów!

Listwy karniszowe i gzyms

Warto wykorzystać listwy karniszowe w połączeniu z gzymsami. W ten sposób uzyskasz nie tylko ozdobione okno, ale również całe pomieszczenie. Szukając rozwiązania, które doprowadzi do stworzenia elegancji, wybierz produkty z naszej oferty! Gwarantujemy, że pokochasz sztukaterie!

 

Więcej informacji

Dowiedz się więcej o ...

    © Copyright 2025