Sztukateria - Styro

Wybierając dekoracje wnętrza, kieruj się harmonią i porządkiem. Wybierz dekory, które nie tylko podkreślą jakość wnętrz, ale również staną się oryginalną dekoracją.

Styropianowe listwy

Listwa karniszowa

Wiele osób, posiada w swoich wnętrzach element, który psuje całkowity wygląd aranżacji. Najczęściej jest to karnisz. Ze względu na wysokie koszty jego kupna, staje się jednym z najdłużej znajdujących się przedmiotów w naszych pomieszczeniach. Listwa karniszowa, ma za zadanie zakryć szpetny karnisz czy listwę, aby nie przyciągała wzroku, swoim wyglądem. Szukając rozwiązania, które nada wnętrzom, jeszcze większej elegancji, w pierwszej kolejności powinno się pomyśleć o listwie karniszowej.

Jedną z jej największych zalet, jest możliwość, połączenia jej z innymi dekoracjami sztukateryjnymi. Styropianowe listwy, mogą okazać się najlepszym rozwiązaniem, na dopełnienie wszystkich aranżacji. Szukając wielofunkcyjnej propozycji, która w doskonały sposób ożywi twoje wnętrze, w pierwszej kolejności powinno zdecydować się na wykorzystanie listwy karniszowej!

Jak dopasować listwę karniszową do pomieszczenia?Listwa karniszowa

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jak dopasować listwę karniszową do pomieszczeń, warto w pierwszej kolejności pomyśleć o tym, czy jest ono wysokie, czy też niskie. W przypadku wysokiego wnętrza warto postawić na dość dużej wielkości listwy, aby jeszcze bardziej powiększyły go optycznie. Jeżeli jednak Twoje pomieszczenia są niskie, kieruj się subtelnością i wybierz listwy w małym rozmiarze. Pamiętaj, by zachować przy tym gust i nie wybierać zbyt mocno ozdobionych.

Zasłony grają główną role

Pamiętaj, że sztukateria, będzie świetnie wyglądać z grubymi topornymi zasłonami. Warto wybrać je w intensywnych kolorach, aby uzyskać kontrast z białą sztukaterią.

Więcej informacji

Dowiedz się więcej o ...

    © Copyright 2025